Tvorba webových stránek

Jedna věc je samotná tvorba webových stránek, jejíž nástroje jsou široké. Výsledný web totiž může mít různou grafickou podobu, jednotlivé funkce, ale i různý obsah. Věc druhá už je ale správa webu a jeho aktualizace.
Možná milně si někteří z vás myslí, že tvorba webových stránek je velmi snadná záležitost a že jakmile máte jednou webové stránky hotové, už se nemusíte o nic více starat. Opak je ale pravdou. Každé www, které má být funkční a pro uživatele přínosné svými informacemi, musí nejenom splňovat nároky na grafické zpracování, informace, které obsahuje, ale je nutné jej také pravidelně aktualizovat. Některé firmy vám tak sice dokážou vytvořit hezky vypadající stránky, už ale nejsou schopni obstarat jejich další úpravu, a pokud ano, tak vás to bude stát další nemalé peníze.

My vám správu zajistíme!

Tvorba webových stránek je pro nás jen prvním krokem, který pro vás připravíme. Vždy budeme při zpracování webu vycházet z vašich představ a finančních možností. Na rozdíl od jiných firem vám ale dokážeme zajistit i následnou správu již vytvořených stránek, které díky nám budete umět následně sami upravovat a aktualizovat. Obraťte se na nás, rádi vás informujeme a vše vysvětlíme.

5.0
01